Karikaturista, ilustrátor Dwořák satiricky:

...Kdysi bývali šašci u dwora (Dworaci?), kteří vtipným šlehem odhalovali panovníkovi - i panovníkovy - nešvary.  Dnes by dávné pravdomluvné blázny s rolničkami mohli suplovat karikaturisté, leč ... 

   

 
                  
 
 Jsem asi natvrdlý
▼Vojanda Špotáková: za svůj oštěp opět povýšena - na kapitánku. Chápu, při válce s indiány od Amazonky nasadí Špotákovou. Ale indiáni neválčí jen s oštěpy, má armáda i lukostřelce?
▼Za prvomájový transparent EVROPO POVSTAŇ vyfásli nositelé rok basy (podmíněně). Správně je dle našich soudců opak - EVROPO PADNI?
▼Rom (24) zadržený při vykrádání bytu u výslechu na policii v Brně žádal na WC. Dle policie odstrčil pak eskortu a vyskočil z okna - zemřel. Soud: policie dostatečně nedbala o Romovu bezpečnost, příbuzní tak obdrží jako náhradu újmy 607 000 Kč. Rozumím tomu dobře, že újmou je ušlý zisk z krádeže?
▼Stále se řeší minulý i současný prezident - případně jaký by jím byl Schwarzenberg... Proč se neřeší, k čemu tak nepostradatelnému je tahle přenákladná úřední židle třeba?
▼Policejní důstojníci dostávali v r.2009-11obří odměny, prý aby je u policie udrželi. Po uměle navršených příjmech bylo ale výhodnější než pracovat odejít. Např. exšéf informatiky G.Berži po obdržení více jak milionku na odměnách odešel do civilu, s doživotní měsíční rentou přes 60tisíc.Pomáhat si a chránit se?
▼Nebožačka se sedmi dětmi z azylového domu v Havířově si stěžovala na ministra, z čeho mají žít, včas prý neposlal dávky. Ministr je ale kanec, udělal jí těch 7 dětí?
 
 
       
 
 
amnestie dworak vtip  vtip tunel
 
vtip inspekce      vtip podpora
 
 
vtip telocvik  vtip mraky
 
vtip otazka       vtip dane
 
Jo a za krize investujte: do nemovitostí, vína a obrazů kumštýřů, radí odborníci. U poslední rady určitě myslí obrázky - kreslené vtipy! Laughing